Reklamy, připomínky, dotazy, spolupráce, korektury nebo přání?

Reklamy
Ano, sem do tohoto článku můžete dávat reklamy a třeba i odkaz na svůj blog. Taktéž sem rozhodně patří odkazy na soutěže, co pořádáte nebo se jich zúčastníte. Prostě vše, co chcete, abychom já a ostatní viděli.
 
Připomínky a dotazy
Myslím, že zde není moc co vysvětlovat. :) Ráda si od vás přečtu kteroukoliv připomínku, ať už se to týká čehokoliv souvisejícího s blogem.
 
Spolupráce
Sháníte někoho, s kým chcete psát povídku? Chcete psát povídku se mnou?
V tomto případě, prosím, zanechte odkaz na svůj blog a popřípadě kontakt. Přece jen chci vědět s kým mám tu čest a hlavně to, jestli si ve psaní budeme rozumět :)
Nebo máte na mysli jinou spolupráci?
Napište mi buďto do komentářů nebo přímo na e-mail.
 
Přání
V tomto bodě můžeme hovořit o povídce na přání. Pokud byste někdo měl zájem, napište do komentářů své požadavky a čekejte odpověď. Povídku bych po domluvě zveřejnila zde na blogu, ale nečekejte ji hned další den, tak rychle opravdu nejsem schopná něco napsat :)
 
Korektury
Ne, nejsem vynikající v českém jazyce. Každý někdy udělá nějakou chybu, ale je málo lidí, které baví je opravovat. Naštěstí já patřím k té menšině a tak mě napadlo, kdyby někdo chtěl nějakou povídku opravit...?
Při zájmu mi, prosím, napište do komentářů nebo na můj e-mail. Jsem většinou schopna opravit dílo za týden, pokud tedy obsahuje přijatelné množství textu. Po domluvě bych možná mohla snížit dobu práce...
Podmínky:
Ráda bych - protože jsou korektury celkem složité - prosila o uvedení mé přezdívky a blogu. Tento bod samozřejmě platí při vašem zájmu o tento bod.
 

Komentáře

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Populární příspěvky z tohoto blogu

Agregátor blogů